Impreza osiemnastych urodzin – o co zadbać?

Wyprawianie osiemnastych urodzin weszło już na stałe do tradycji. Odpowiednie przygotowanie do tej imprezy pozwoli na niezapomniane i fantastyczne przeżycia.

Trend na huczne wyprawianie osiemnastych urodzin utrzymuje się od paru lat. Nic dziwnego, świętowanie wieku, w którym wkracza się w dorosłość, to dla niejednych młodych dorosłych niemałe przeżycie. Sporządzenie listy gości czy wybór odpowiedniej sali i poczęstunku to jedynie kropla w morzu wymagań, jakie stawia przed nami udana impreza osiemnastkowa.

Sala i parkiet

Jednym z kluczowych elementów jest dobór właściwej sali. Nie może być ona ani za duża, ani za mała. Zebrani goście powinni czuć się w niej komfortowo, a dobra akustyka umożliwiać świetną zabawę. Wyjście z sali na świeże powietrze nie może sprawiać problemu. Musimy bowiem wziąć pod uwagę, że – o ile impreza będzie odbywać się o cieplejszej porze roku – nasi goście nieraz będą chcieli się przewietrzyć.

Najważniejszym miejscem każdej imprezy jest parkiet. Zapewnie odpowiedniej wielkości miejsca do tańczenia gwarantuje udaną zabawę na najbliższe godziny. Właśnie dlatego powinniśmy dołożyć wszelkich starań, by na osiemnaste urodziny wynająć salę z większym parkietem. Warto też zwrócić uwagę na jego wykonanie – jeżeli podłoże jest dosyś śliskie, to ryzyko upadku któregoś z gości podczas tańczenia zwiększa się, a takie konsekwencje mogą doprowadzić do uszerbku na zdrowiu gości.

Wodzirej

Dobrym pomysłem jest również skorzystanie z usług wodzireja. Osoby z tego zawodu coraz częściej dostają zlecenia na poprowadzenie osiemnastkowych zabaw, co stanowi świetne urozmaicenie imprezy. Wymyślne konkursy i organizowane przez niego zabawy z pewnością poderwą gości i wprowadzą ich w odpowiedni nastrój. Nie trzeba dodawać, że dzięki tak świetnej zabawie osiemnastkowa impreza będzie niezapomniana nie tylko dla solenizanta czy solenizantki, ale również dla zebranych gości.

Muzyka

Dopełnieniem odpowiedniej sali i świetnego wodzireja powinna być dobra muzyka. Wcześniej warto przygotować listę swoich ulubionych utworów, a także poprosić o to zaproszonych gości. Dzięki temu ulubione kawałki znajdą się na osiemnastkowej liście przebojów, co z pewnością trafi w gust gości i w skuteczny sposób poderwie ich do rytmicznego tańca

Jedzenie

Zapewnienie jedzenia podczas osiemnastkowych imprez, które mogą trwać nawet całą noc, to konieczność. Najlepszą zabawę, ze świetnym wodzirejem, doskonałą muzyką i piękną salą, może pokrzyżować dokuczający gościom głód. Ciepłe i pełne posiłki to fundament udanej imprezy. Warto też zadbać o urozmaicenie jadłospisu i zaserwować – jako alternatywę – coś niespotykanego.

Podczas organizowania urodzinowej imprezy na osiemnaste urodziny należy pamiętać o wyżej wymienionych podstawach. Jeżeli wszystkie te elementy będą posiadały wysoką jakość, zabawa z pewnością będzie niezapomniana i warta częstego wspominania. Zadowoleni goście będą jeszcze długo rozmawiać o imprezie, a pamiątkowe zdjęcia zrobione podczas zabaw wodzireja przysporzy wiele uśmiechów i radości.

Na osiemnastkowych imprezach sprawdzi się najlepszy wodzirej z Warszawy. Wspaniała zabawa tylko z nim!

No Comments Yet.

Leave a comment